Pagrindinis / Blogas

Blogas

Programavimas - Ar verta studijuoti?

Dar vienas video, kurį nesu tikras kur derėtų padėti, na bet tarkim dar vienas Vlogas

Trumpa santrauka tingintiems žiūrėti
Darbo pokalbiai būna kelių tipų

  • Numetamas A4 lapas su užduotimi

Visas noras pagerinti vaizdo kokybę bent šiek tiek, vedė prie labai vingiuoto kelio. Pabandysiu aprašyti savo kelionę, gal kas nors pasimokys iš mano klaidų 😉

Pirma (ir didžiausia) klaida - klausyti kitų Youtuberių rekomendacijų

Turėjom kažkada tokią keistą laidą Baltojo Katino Svetainė. Kuo toliau, tuo labiau pradedu suprasti, kad Youtube daugiau mažiau yra tiesiog tos laidos evoliucija.

P...

Originaliai tai buvo tiesiog postas į Facebook, bet nutariau įdėti į blog'ą tam, kad nepasimestų ir biškį SEO pakeltų 🙂

Intro

Visi iki šiol matyti informacijos šaltiniai sakė daugiau mažiau: Slaptažodžiai apsaugoti labai silpnu šifravimu, dėl to nulaužiami per kelias minutes. Kas yra labai supaprastintas ir pesimistinis teiginys (kas gal šiuo atveju ir gerai - priversti pasikeisti slaptažodžius tokiu atveju naudinga). Tiesiog tiesa nėra tokia visiška...

Programavimas - Ar verta studijuoti?

Taigi, po ilgų dvejonių, nutariau čia dėti ir savo VLOG turinį (nors kol kas to nelabai galima tokiais pavadinti 😀). Tik tam, kad netrukdyti žmonėms ieškantiems pamokų, šis turinys eis tarp blogų.

Ateityje planuoju šiek tiek labiau vlogiškesnius

Kaip sakoma niekada nesakyk niekada, tai du dalykai kurių neketinau daryti, išsipildė.

Dėl paramos...

Visų pirma, atsirado galimybė paremti Ko-fi.com. Kaip sakoma, no strings attached, tiesiog jeigu yra noras - galima tai padaryti. Jokių prizų ar papildomų fyčerų už tai. Tiesa, į garbės lentą galima patekti ;)

Atsitiktinai pamačiau ir tiesiog tas Ko-fi.com pasirodė kur kas ma...

Taigi ilgai galvojau ką daryti su kiek ankščiau minėta Python Receptų knyga. Po to kurį laiką visai ją pamiršau... Ir šiandien toptelėjo gan paprasta mintis - išleisti (ir nuolat atnaujinti) sutrumpintą knygos variantą :)

Kol kas ji yra dar labai ankstyvoje stadijoje, taigi nuorodą įdėsiu čia, o oficialiai paskelbsiu kai bus versija kurią negėda parodyt.

Supratau, kad šitaip nuš...

Tai yra natūralus klausimas, pakankamai dažnai užduodamas.

Rinka užpildyta tokiais gigantais kaip Udemy ir visi jie siūlo pamokas už centus (nu ok, dešimtis eurų). Yra krūvos pavienių puslapių kurie atiduoda visas pamokas už 20-30 EUR.

Žemai kabantis vaisius būtų ir man padaryt turinį mokamą, tik nu lietuviškai ir pigiau.

Realybė

Realybė yra tokia, kad srautas yra pakankamai niši...

Apie tai jau kalbėjau šiame Facebook poste , tačiau jo turinį mato tik saujalė žmonių sekantys puslapį, o ir ten jis gan greit nugrims į užmarštį. Tam, kad žmonės sugebėtų šį tekstą rasti bet kada, pakartosiu turinį čia.

Taigi...

Nuo kokios programavimo kalbos pradėti mokytis?

Trumpas atsakymas
2020.01.14

... Kodėl

Taigi, galiausiai atsirado ir blogo skiltis šiame projekte.

Kam to išvis reikia? Čia pagrinde video, o labai norint kažką rašyt yra gi Medium? Ir pats ilgai galvojau, kitaip būtų atsiradus kur kas ankščiau.

Viena labai paprasta priežastis - SEO :) Interneto platybėse šį projektą labai sunku rasti. Išbandžiau daug įvairių dalykų, bet supratau, kad esminė problema - per mažai teksto, nėra iš kur k...

Šis puslapis naudoja sausainėlius Kam naudojami sausainėliai?